Příprava na přijímací zkoušky z matematiky

Aktuální termíny

Pokud máte o tento kurz zájem, zeptejte se.

O kurzu

Nabízíme Vám intenzivní přípravu na přijímací zkoušky na střední školy z matematiky. Na kurzu se procvičuje učivo v rozsahu nutném pro úspěšné absolvování přijímací zkoušky.

U jednotlivých témat lektorka upozorňuje na typové příklady, jak je nejjednodušeji vypočítat a na co si dát při jejich výpočtu pozor.

Kurz je dvoudenní, každý den trvá výuka 3 hodiny (s 1 přestávkou). Oba dny budou zakončeny malým testem, kde si žáci ověří, zda jednotlivým tématům rozumí, nebo na co je potřeba se více zaměřit. Vysvětlíme si, proč k jednotlivým chybám došlo.

Max. počet ve skupině je omezen na 8 žáků, aby byl zaručen co nejbližší přístup. Kurz bude otevřen při min. 4 přihlášených zájemcích.

Lektorka:

Ing. Hana Kylarová

Hanka vystudovala Univerzitu Pardubice, fakultu chemicko-technologickou. Doučování matematiky se věnuje několik let. Preferuje spíš individuální přístup, kde se může plně věnovat žákovi způsobem, který mu nejvíce vyhovuje. Kromě pravidelného doučování nabízí nyní i intenzivnější pomoc žákům 9. tříd k přijímacím zkouškám.

Společné informace

  • Kurz je nutné uhradit před začátkem kurzu na účet: 2600942500/2010
  • Prosíme do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno. Variabilní symbol vám bude vygenerován s rezervací.
  • Naše kurzy můžete věnovat jako dárek. Rádi Vám vystavíme dárkový certifikát.