Kruh aktivních snících II.

Aktuální termíny

Pokud máte o tento kurz zájem, zeptejte se.

O semináři

Kruh je určen těm, kdo chtějí lépe porozumět svým snům.

Léčebné sny

Povídání o léčivých obrazech. Zkusíme ve snech, ať už dávných, nebo současných, hledat zprávy o naší momentální kondici. Prostřednictvím imaginace si pak můžeme vytvořit/najít své „vnitřní lázně“.

Sny jsou řečí duše stejně jako řečí těla. Tělesné projevy nejsou izolovanými událostmi, vždy jsou vnějšími známkami – zprávami o celkovém stavu člověka. I sny často obsahují zprávu o tom, jak se vy nacházíme, jestli nám schází energie nebo přebývá, která část naší bytosti strádá a potřebovala by podpořit. Někdy sen může takovou zprávu přinést i dříve, než se projeví nemoc. Je možné prostřednictvím snu dostat přímo i praktickou radu, jak postupovat, abychom získali ztracenou energii zpět.

Sny jsou něco jako továrna na osobní obrazy. A neexistují žádní odborníci na sny – konečnou autoritou pro své sny jsme my sami. K lepšímu porozumění zprávě z našeho snu nám může napomoci „Blesková metoda práce se sny“, což je jednoduchá metoda, která přináší i návod, jak přenést energii našeho snu do našeho vědomého/skutečného života. V kruhu, v němž více lidí pomocí této metody sdílí své sny, se můžeme na cestě k porozumění svým snům snadno vzájemně inspirovat a podpořit.

Metodu jsem se naučila od Roberta Mosse, na jeho kurzu aktivního snění, s tím, že ji budu dále šířit. Stačí si přinést alespoň jeden noční sen či jakýkoliv „snový“ obraz, aktuální či dávný, může to být i jen útržek. Bude se hodit i zápisník a tužka.

Počet míst je omezen max. 15, prosím rezervujte si místa včas.

Něco pro inspiraci

Společné informace

  • Kurz je nutné uhradit před začátkem kurzu na účet: 2600942500/2010
  • Prosíme do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno. Variabilní symbol vám bude vygenerován s rezervací.
  • Naše kurzy můžete věnovat jako dárek. Rádi Vám vystavíme dárkový certifikát.