Boty barefoot – baleríny

Aktuální termíny

Pokud máte o tento kurz zájem, zeptejte se.

Přihlásit se můžete přímo u lektorky: Messenger Tereza Pivoňková, rezie@email.cz, tel. 775 954 406

O kurzu

Místo konání – Kemp Eldorado, Litice nad Orlicí

Lektorka – Tereza Pivoňková, 775 954 406
sobota – 9:00 – cca 20:00
neděle – 09:00- cca 16:00 Na kurzu si budete vyrábět jeden pár kožených balerín nebo mokasín přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu – cca 30 barev k výběru. Na podrážky použijeme obuvnické plotny – výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky a fén. Hodit se může čelovka, zahnuté kleštičky (rádiové), náplast bez polštářku. Nezapoměnňte na brýle, pokud je nosíte.
Přihlásit se můžete tady: http://terezapivonkova.cz/kalendar-kurzu/
Cena – 2.500,-/baleríny, 3.000,-/mokasíny. V ceně je veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě. Zaplacením ceny máte rezervované místo.
Do zprávy k platbě (2901515764/2010) mi prosím připište datum, místo konání a kontakt na vás.Současně s platbou je potřeba si zajistit rezervaci v kempu: https://kempeldorado.eu/Uvedený čas je odhadnut pro výrobu ZÁKLADNÍHO typu bot.
Základní typ bot je zkompletování kožené boty, od střihu, barvení, po šití jednoduchým rovným stehem.Užití razítek, šablon, raznic a další, jsou nadstavbou základního střihu. Lze na kurzu tyto použít, dle možností lektorky a Vašich schopností, je však třeba počítat s tím, že na šití samotné zbyde méně času.Výsledek práce je plně závislý na Vaší práci do ní vložené, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.Storno podmínky: Zrušení vaší účasti 15 dní a více před konáním akce – vracím celou zálohu, 6-14 dní před konáním akce – vracím 50% zálohy, 5 dní a méně před konáním akce – nevracím nic (ale je možné za sebe poslat náhradníka).

Rezervujte si, prosím, svá místa včas.

Něco pro inspiraci

Lektoři

Tereza Pivoňková

Společné informace

  • Kurz je nutné uhradit před začátkem kurzu na účet: 2600942500/2010
  • Prosíme do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno. Variabilní symbol vám bude vygenerován s rezervací.
  • Naše kurzy můžete věnovat jako dárek. Rádi Vám vystavíme dárkový certifikát.