Boty barefoot – baleríny

Aktuální termíny

Pokud máte o tento kurz zájem, zeptejte se.

O kurzu

Místo konání: ARTYKADLO, T.G.Masaryka 272, Holice


sobota – 9:00 – cca 21:00
neděle – 09:00- cca 14:00

Děkuji za zájem o kurz šití bot :-) Botky budeme tvořit jistě v sobotu i v neděli. Většinou tvorba bot vyžaduje čas v sobotu od 9 hod do cca 21 hod. a v neděli se nám daří končit do 15. hod. Vše záleží ale na počtu zúčastněných a schopnostech každého jedince. Respektujeme tempo každého :-)Na kurzu si se mnou ušijete 1 pár bot, ve kterých můžete odcházet :-) Využívám kůže již barvené, z Itálie. Podšívku použijeme taktéž z kůže, a to jelenici. Podešev je již vyrobena a k ní budete mít nachystaný přesný střih dle velikosti Vaší nohy. Proto předem potřebuji zaslat informaci o vel. bot, kterou nosíte, případně změřit dle postupu viz. níže. Tuto informaci poprosím zaslat zároveň s přihláškou do kurzu. Bez této informace NELZE na kurzu boty zrealizovat, tyto podešve musím předem objednat.
Veškerý materiál a pomůcky, které budeme potřebovat, zajišťuji. Hodit se může čelovka a nezapomeňte na dioptrické brýle, pokud je máte na čtení. Strava a pití není v ceně kurzu.
V tomto kurzu nabízím ušití základního modelu mokasín, tzv. do „U“, který zvládne ušít každý dospělý začátečník nebo dítko starší cca 12 let (individuální). Na místě se můžeme dohodnout na ušití balerínek, ale je nutné posoudit velikost nohy a podešve. Balerínka má jiné požadavky na velikost podešve.
POSTUP MĚŘENÍ:
Stoupněte si rovně na 2 papíry A4, na šíři pánve. Poproste svého muže, kamarádku, aby před palec nohy umístil pravítko tzv. „na stojato“ a tužkou vyznačil čáru. Stejně tak za patou. Tyto 2 body propojte čarou a změřte délku plosky nohy. K této naměřené hodnotě vpište, jaký nadměrek máte rádi, např. 0,5cm.
Cena kurzu: 2.900,-Záloha na kurz: 1.500,- (nevratná, slouží k nákupu podešví a částečně dalšího materiálu)Lektorka: Jaromíra Pokorná

Rezervujte si, prosím, svá místa včas.

Něco pro inspiraci

Lektoři

Společné informace

  • Kurz je nutné uhradit před začátkem kurzu na účet: 2600942500/2010
  • Prosíme do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno. Variabilní symbol vám bude vygenerován s rezervací.
  • Naše kurzy můžete věnovat jako dárek. Rádi Vám vystavíme dárkový certifikát.