Výroba kožených BF kozaček

Aktuální termíny

Pokud máte o tento kurz zájem, zeptejte se.

Třídenní kurz výroby kožených bf kozaček pro 6 – 8 účastníků. Podmínkou je absolvování některého šicího kurzu výroby BF bot dle BB.
Na kurzu budeme vyrábět kožené BF kozačky přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu – výběr z cca 25ti barev. Na podrážky použijeme obuvnické plotny – výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.
S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky, fén, oblečení, ve kterém se můžete ušpinit.
V ceně je veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě.

Částku za kurz pošlete na účet 2901515764/2010. Do zprávy k platbě mi, prosím, připište Jméno, DATUM konání a “Kozačky Holice“. Zaplacením máte rezervované místo.

Fotky z kurzů: https://www.facebook.com/bohumila.brunova

Uvedený čas je odhadnut pro výrobu ZÁKLADNÍHO typu kozaček. Zateplení, obšití dílů, zip, průchodky, háčky… jsou nad rámec časový i finanční – mohou prodloužit dobu výroby i případnou cenu. Pokud byste chtěli všít zipy, je dobré si pořídit vlastní, nejlépe kovové. Stejně tak případný materiál na zateplení. Do boty je možné si dát merino stélky, pokud to máte v plánu, dejte vědět lektorce. Zateplení zbytku boty je možné, ale z důvodu velké pracnosti nedoporučujeme. Stejně tak poslouží teplá ponožka nebo podkolenka.
Výsledek práce je plně závislý na vaší práci do ní vložené, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.

Kurz se koná při naplnění minimálního počtu 5 osob.

Společné informace

  • Kurz je nutné uhradit před začátkem kurzu na účet: 2600942500/2010
  • Prosíme do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno. Variabilní symbol vám bude vygenerován s rezervací.
  • Naše kurzy můžete věnovat jako dárek. Rádi Vám vystavíme dárkový certifikát.