Vědecké pokusničení

Aktuální termíny

Pokud máte o tento kurz zájem, zeptejte se.

O kurzu


Kroužek pro děti ZŠ. Zábavnou formou se seznámíme s jevy fyziky, chemie a přírodopisu. Vytvoříme například sliz, tekutý písek, ohnivou záři. Dále zkusíme sestrojit rádio, policejní a hasičskou sirénu, blikající písmena nebo simulovat ptačí zpěv a mnohé další jevy.

Srozumitelnou a jednoduchou formou je dětem vysvětleno na jakých principech uvedené pokusy fungují. Pokusy nejsou nebezpečné a přesto jsou zábavné a u dětí oblíbené.V ceně kurzu jsou veškeré laboratorní pomůcky. Zdarma dodáme veškeré laboratorní pomůcky. Zábavnými pokusy rozvíjíme přírodovědnou gramotnost dětí. Našim cílem je, aby získávaly vztah k přírodovědě, fyzice a chemii. Budou postupovat podle naší originální metodiky. Snažíme se děti motivovat k zájmu o získání přírodovědných poznatků.

Nabízíme i výlety, kterých se může zúčastnit každý (i ti co nechodí na kroužek vědeckých pokusů).

Něco pro inspiraci

Lektoři

Jan Krtička

Od mala jsem chtěl být učitel, ale svůj sen si plním až teď. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu sklářskou, obor technická chemie. Již několik let pracuji jako pojišťovací makléř. Ve volném čase vedu v Artykadle a některých základních školách kroužek Malý vědec. Pro Artykadlo také organizuji zajímavé výlety. A také šestým rokem pořádám dětský tábor a věřím, že i letos se bude moci uskutečnit.

Společné informace

  • Kurz je nutné uhradit před začátkem kurzu na účet: 2600942500/2010
  • Prosíme do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno. Variabilní symbol vám bude vygenerován s rezervací.
  • Naše kurzy můžete věnovat jako dárek. Rádi Vám vystavíme dárkový certifikát.